Mechanik Samochodowy – Praca w Holandii!

Full time @TECH-PLUS PL sp. z o.o. in Mechanics
  • Netherlands, Almere, Flevoland, Holandia View on Map
  • Post Date : 23/09/2024
  • Salary: €2,300.00 - €4,000.00 / Monthly

Job Detail

  • Job ID 26916
  • Salary type  Net
  • Experience  2 Years
  • Industry  Auto / Automotive
  • Qualifications  Without experience
  • Accommodation provided  YES
  • Transport provided  YES
  • Foreign languages  English
  • Language level  Advanced

Job Description

Jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz zarabiać dobre pieniądze?

Szukamy zmotywowanych pracowników na stanowisko Mechanika do pracy w Holandii! To Twoja szansa na rozwój zawodowy, zdobycie cennego doświadczenia i podszkolenie swoich umiejętności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa naprawa samochodów osobowych/ciężarowych
  • Diagnozowanie usterek w samochodach
  • Bieżąca konserwacja pojazdów
  • Zachowywanie porządku w miejscu pracy
  • Dbanie o terminowość przeglądów i okresowych wymian

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Wynagrodzenie miesięczne wahające się w widełkach 2500-4000 €
  • Zakwaterowanie: Pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu, blisko miejsca pracy.
  • Szkolenia i kursy: Możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach zawodowych i kursach językowych.
  • Rozwój kariery: Perspektywa awansu i rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Wsparcie na miejscu: Pomoc koordynatora.
  • Pracę na długi okres czasu (bez obaw o stabilność zatrudnienia)
  • Bezpłatny transport do pracy

WYMAGANIA:

  • Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
  • Chęci i motywacja do pracy
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego bądź też niemieckiego
  • Sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy Kat.B
  • Wiedza z zakresu mechaniki pozwalająca na samodzielne wykonywanie pracy na powyższym stanowisku

Jak aplikować? Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV na adres: [email protected] lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: +48 798 017 974

Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój i zarobki w Holandii! Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij nową, ekscytującą przygodę zawodową!
Zapraszamy do kontaktu!